Antistres a relaxace, reklamní předměty a vánoční dárky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    
Inteligentní plastelína - Chytrá plastelínaInteligentná plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Sluneční fantom

Sluneční fantom je jedinečná inteligentní plastelína, která reaguje jasnou změnou barvy na sluneční svit nebo jiné UV světlo.

Jediný originál! Nenechte se zmást levnými kopiemi na našem trhu, které se mohou lišit hmotností, konzistencí a barevností. Každá plechovka obsahuje poctivých 80g Inteligentní plastelíny.Řadit dle:   názvu    ceny    výrobce    zrušit 

  

Modrý sluneční fantom   [detail]
Pokud plechovku Modrého fantomu otevřete, nejprve najdete kousek bílé plastelíny. Jakmile ale na ni dopadne sluneční světlo nebo jiné UV světlo, během několika sekund zcela změní barvu. Jak název napovídá, modrý fantom se zbarví samozřejmě modře. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí zeleně. Plastelína neobsahuje UV světlo.
239,00 Kč

 ks
  

Nachový sluneční fantom   [detail]
Nachový fantom je po otevření plechovky téměř úplně bílá plastelína, ale jakmile na ni dopadne sluneční světlo nebo jiné UV světlo, během několika sekund zcela změní barvu na fialkovou. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí tyrkysově. Plastelína neobsahuje UV světlo.
239,00 Kč

 ks
  

Sluneční fantom Ranní mlha   [detail]
V tomto balení najdete plastelínu nazvanou Ranní mlha. Jedná se o nádhernou, třpytivě bílou plastelínu z kategorie fantom, což je jedinečná inteligentní plastelína, která reaguje jasnou změnou barvy na sluneční svit nebo UV světlo. Po nasvícení ve tmě svítí. Samozřejmostí je, že jej můžete vytvarovat do libovolného tvaru. UV světlo není součástí balení.
239,00 Kč

 ks
 Provozovatel serveru: Dotty s.r.o., Olšanská 2898/4h, 130 00 Praha, IČO 01984730, DIČ CZ01984730
Telefon: 774 996 889, www.plastelina.cz, info@plastelina.cz
Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH

Provozováno na systému PremiumSHOP

patička