Antistres a relaxace, reklamní předměty a vánoční dárky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    
Inteligentní plastelína - Chytrá plastelínaInteligentná plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Ohlasy a fotografie zákazníků


Můžete mi prosím říci, od kdy tuto plastelínu zde v ČR prodáváte?
Já si ji totiž koupila skoro hned na začátku, byla to tehdy určitě novinka ...

Nějak rok 2004 - 2007 ... nebo tak?

Tak tedy ... koupila jsem ji, používala v jedné ze svých kanceláří asi rok, pak jsem se stěhovala - krabička s plastelínou se zatoulala do nějaké krabice, ve které asi byly věci, které jsem dlouho nepotřebovala ...
Protože jsem ji skutečně roky neotevřela :-)

Až jsem ji našla ... letos :-)

No ... ale proč o tom píšu.

Plastelína je v naprosto super kondici!! Po těch letech!

Může být tak kolem 15 let stará! A je jako bych ji koupila včera :-)

Pružná hladká, perfektní. To je něco, co se nevidí ...

Proto vám píšu - toto rozhodně byla koupě, s naprosto super poměrem výkon - cena ?
Takže moc děkuji ... a přeji pěkný den,

Hana Oravcová ... která si už zase hraje


Tak mi dorazila plastelína... Abych pravdu řekl, nebyl jsem tak úplně přesvědčen, že mi k něčemu bude a bral jsem to spíš jako úlet, který za chvíli odložím a zapomenu. Navíc mi Vaše webová stránka malinko připomínala s odpuštěním huránabídku ve stylu "telešoping", kterýžto upřímně nesnáším.
Musím ale uznat, že veškeré pochyby po vybalení plastelínky okamžitě vyprchaly. Ještě jsem ji nedal z ruky a přitom už poslintávám po nějaké další, aby ta jedna nebyla na stole tak sama.
M.K., Ústí nad Orlicí


Začalo to, když jeden z našich zaměstnanců zakoupil Inteligentní plastelínu. Několik dalších bylo tak nadšeno, že si objednali svou a nyní to na firemních poradách vypadá tak trochu jako v mateřské školce. Určitě to ale nemá negativní vliv na průběh porad - spíše naopak ;-)
Michal Matula, Internet BillBoard s.r.o.


Zakoupila jsem plastelinu pro svou 14ti letou dceru, je to bezva věc, nakonec si hraji i já sama. Vaše informace na stránce jsou pravdivé a nezavádějící, dodání bylo učiněno v pořádku. Nákup u vás byl potěšením.
Blanka Černá, Staré Město


Jedna z nejlepších věcí, které jsem kdy na internetu nakoupil. Stále nacházím nové a nové možnosti, co s plastelínou dělat. Inteligentní plastelína mě nadchla tak, že jsem souhlasil, že ji budeme prodávat v naší kanceláři v Ostravě.
Radek Šmach, Sialini Production


Zubní pasta
Zubní pasta: Tak jsem smíchal Krypton s Červenou a takto to dopadlo. Petr O., Praha


Děkuji za vzorné zaslání mojí objednávky, ne všechny obchody fungují tak výborně jako vy, doporučuji dalším.
H. Alexová


Včera dorazila moje první plastelína a jsem v šoku. Nevím, jak jsem bez ní mohl žít 31 let. Je to nejlepší hračka, kterou jsem kdy měl a od doby kdy jí mohu žmoulat se mi vše daří. Určitě má i skryté protistresové a možná i léčivé účinky!
Díky moc, všem ve firmě se moc líbí a dle dohody objednáme plastelínu coby reklamní předmět pro naše klienty.
Jaromír Nop

Svou první plastelínu jsem si koupil před vánocemi... ukazoval jsem ji známým, příbuzným, šéfovi v práci…..všichni koukali jako z jara. Pak jsem se s ní pochlubil kamarádce a když jsem viděl, jak ji svítí kukadla, půjčil jsem jí ji, ať si má při učení na zkoušky s čím hrát... Vrátila mi ji po měsíci (samozřejmě jsem to nevydržel a koupil si ještě jednu pro sebe) a když jsem krabičku s plastelínou otevřel, málem mi vypadly oči z důlku. Kamarádka se nepřiznala, jak dlouho „tohle“ vyráběla..jen koukala a usmívala se... Asi si budu muset koupit další plastelínu, tohle dílko se mi doopravdy nechce zničit...

Kuličky
David K.


Tak tuhle plastelínu jsem si objednal, ale bohužel jsem nebyl jeden z těch šťastných, kteří stihli objednat do vyprodání. Takže jsem si hodil předobjednávku a čekal jsem než plastelína dorazila, hned jsem krabici roztrhal a snažil se otevřít krabičku, jenže ta plastelína má takový tlak, že to nešlo :-). Pak se po chvíli utrpení konečne otevřela a začal jsem plastelínu promačkávat, trhat, zkoušet jestli skáče. Ani jsem nečekal že to bude tak hustý. Pak, když jsem šel spát, tak jsem pořád musel mačkat ruku. :-D

No, pak jsem už zkoušel další a další věci a některé jsem i vyfotil. Jinak objednal jsem si Sluneční svit, protože teplocitlivé se mi zdají nejzajímavější, ukázal jsem to ve třídě a sklidilo to fakt úspěch. Moc za tuhle hračku děkuji.

Chlapák, vanička a hotdog
A pak že se s touto plastelínou nedá modelovat... Grohič


Zvykla jsem si dávat Inteligentní plastelínu jako malý dárek přátelům a většina je nadšená. Děkuji vám!
R.L., Praha


Matrix ruka
Matrix ruka


Každopádně jsem s plastelínou i s rychlostí dodání nadmíru spokojený. Takže to dopíšu a jdu si zase zaexperimentovat s magnety. Už jsem přišel na efektní trik. Dát na magnet kuličku plastelíny a poté to přiklopit dalším magnetem. Pozor, ten ale musí být natočen souhlasným pólem, aby se odpuzoval. Pak stačí tento "plastburger" trochu zmáčknout a pozorovat.... Vypadá to trochu jako komiksový start rakety.
Tomáš Matyska


Scorpio
Scorpio by Gury


Dobrý den,

tak včera se to stalo. Šel jsem na poštu a zaplatil za balíček. Ještě na poště jsem ho rozbalil a po opatrném průzkumu (co kdyby mi něco uniklo) jsem plastelínu vybalil! WOW ;o))) hned na postě jsem ji zkusil roztrhnout, první pokus nedopadl valně, natáhla se jako žvýkačka, no ale napodruhé jsem si uhnětl lepší kousek a šup, trhanec byl na světě "no paráda" podivil jsem se nad překvapivě ostrými hranami a rovnou plochou po odtržení!!! Pak jsem přiložil obě části k sobě, a hle ony srostly...

Pak jsem strčil plastelinu do kapsy a šel do obchodu koupit něco k jídlu!!! Jenže znáte to, ty markety, velké podlahy... Vyndal jsem plastelínu z kapsy a uválel kouli a měl nutkání "TO" vyzkoušet ;o))) vzal jsem kouli do pravé ruky a lehce mrštil o zem, a ona se odrazila mě přímo zpátky do ruky, opět jsem nemohl udržet milý úsměv na své tváři... připadal jsem si jako malý kluk ;o)))

Takže takhle první den s inteligentní plastelínou, dneska sedím v kanceláři s píšu tenhle mail... A jsem smutný! Budu muset čekat až do ledna abych mohl znovu pln očekávání vybalit jiný druh plastelíny ;o))) váhám zda si mám koupit tu zelenou svítivou nebo radši magnetickou!!!

Tak se chci zeptat když si koupím obě jestli po smíchání bude svítit a bude magnetická zároveň!!!! ;o)))

Taky mě zajímá, co by to udělalo kdybych plastelínu zmrazil v mrazáku a pak taky co kdybych jí chtěl opéct jako buřta na ohni???? ;o))))

Nevím čím to je ,ale právě protože na první pohled to vypadá jako ta obyčejná plastelína, mám nutkání to stále zkoušet a vymýšlet nové "krávoviny" ;o)))

Ale mám jeden problém... koupil jsem to jako dárek!!! 24. prosince mě moje první plastelína opustí a já budu nejmíň 14 dní bez plastelíny...

CO BUDU DĚLAT???? Již dnes si půjdu obědnat svůj kousek ;o)))

Tak ještě opakuji, projděte si moje otázky - míchání vlastností, mráz, oheň.... ;o)))

S pozdravem Daniel B.

p.s. je mi 23let a jsem normální mladý a pracující člověk, nevim jestli za to, že jsem se zbláznil může kancelář ve které dělám, nebo ta plastelína ;o))))
p.s2 souhlasím s uveřejněním tohoto mailu ;o)))Provozovatel serveru: Dotty s.r.o., Olšanská 2898/4h, 130 00 Praha, IČO 01984730, DIČ CZ01984730
Telefon: 774 996 889, www.plastelina.cz, info@plastelina.cz
Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH

Provozováno na systému PremiumSHOP

patička