Antistres a relaxace, reklamní předměty a vánoční dárky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    
Inteligentní plastelína - Chytrá plastelínaInteligentná plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Svítící

Ve dne mléčná, ale v okamžiku, kdy se setmí, se objeví její magická záře. Je průhledná, takže záře přichází zevnitř.

Dejte si ji v noci na tvář a sousedi neuvěří svým očím.

Za pomocí svítícího klíčového přívěšku můžete na plastelínu kreslit. Nebo vytvořte svítící fotografii. Více naleznete v sekci Tipy a triky

Jediný originál! Nenechte se zmást levnými kopiemi na našem trhu, které se mohou lišit hmotností, konzistencí a barevností. Každá plechovka obsahuje poctivých 80g Inteligentní plastelíny.

Vzhledem k obtížnému fotografování ve tmě se barvy na fotografiích se mohou lehce lišit od skutečnosti.


Řadit dle:   názvu    ceny    výrobce    zrušit 

  

Iontová   [detail]
Kolem uvidíte poletovat elektrony, které vyzařují ledově modrozelenou zář. Mimozemská tyrkysová svítí celou noc. Ztlumte světla a vychutnejte si hypnotický zážitek.

Další velmi svítící druh.
239,00 Kč

 ks
  

Aura   [detail]
Zářící nachová barva připomínající noc před svítáním. Tato barva je nepřehlédnutelná. Nabijte ji, ztlumte světla a vychutnejte si fialkové zabarvení hodinu nebo dvě.
239,00 Kč

 ks
  Northern Lights   [detail]
V tomto balení najdete šumivě bílou palstelínu, která vede k třpytivým vlnám fialové, růžové a tyrkysové. Dodává se v dvoudílné plechové krabičce, která obsahuje cca 80 gramů hmoty.
239,00 Kč

 ks
  


Oceán   [detail]
Oceán vás vezme na cestu přes třpytivé oceány. Navíc tato plastleína namodralého vzhledu s třpytivými nitkami po nasvícení svítí!
239,00 Kč

 ks
  

Cesta časem   [detail]
Unikátní Inteligentní plastelína, která mění barvu a svítí zároveň! Modrá a jiskřivá - stejně jako vír do čtvrté dimenze. V dlani se vlivem tepla časem mění z modré na bílou. Ve tmě svítí temnou modrou barvou.
259,00 Kč

 ks
  

Rampouch   [detail]
Světle modrá plastelína, která kombinuje dvě vlastnosti plastelín - při denním světle se třpytí a ve tmě se promění v tyrkysovou záři!
239,00 Kč

 ks
  


Duch   [detail]
Bílá plastelína inspirována příběhy s duchy, se strašidelnými černými tečkami. Pokud ji nasvítíte a pak zhasnete světlo, bude svítit.
239,00 Kč

  


Jack O’Lantern   [detail]
Balení této plastelíny s názvem Jack O’Lantern obsahuje ve tmě svítící plastelínu, šílené oranžové barvy se třpytkami. Perfektní nejen pro Halloween!
239,00 Kč

 ksProvozovatel serveru: Dotty s.r.o., Olšanská 2898/4h, 130 00 Praha, IČO 01984730, DIČ CZ01984730
Telefon: 774 996 889, 553 652 255, www.plastelina.cz, info@plastelina.cz
Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH

Provozováno na systému PremiumSHOP

patička