Antistres a relaxace, reklamní předměty a vánoční dárky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    
Inteligentní plastelína - Chytrá plastelínaInteligentná plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Novinky

Řadit dle:   názvu    ceny    výrobce    zrušit 

  


Červený sluneční fantom   [detail]
Červený sluneční fantom je mléčně bílá plastelína, která se po nasvícení sluníčkem nebo UV světlem zbarví červeně. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí oranžově. Plastelína neobsahuje UV světlo.
239,00 Kč

 ks
  


Modrý sluneční fantom   [detail]
Pokud plechovku Modrého fantomu otevřete, nejprve najdete kousek bílé plastelíny. Jakmile ale na ni dopadne sluneční světlo nebo jiné UV světlo, během několika sekund zcela změní barvu. Jak název napovídá, modrý fantom se zbarví samozřejmě modře. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí zeleně. Plastelína neobsahuje UV světlo.
239,00 Kč

 ks
  


Nachový sluneční fantom   [detail]
Nachový fantom je po otevření plechovky téměř úplně bílá plastelína, ale jakmile na ni dopadne sluneční světlo nebo jiné UV světlo, během několika sekund zcela změní barvu na fialkovou. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí tyrkysově. Plastelína neobsahuje UV světlo.
239,00 Kč

 ks
  


Mléčná dráha   [detail]
Svit této exotické žluto-oranžové Inteligentní plastelíny je prostě geniální! Nabijte ji pod zdrojem světla nebo použijte UV světlo a vychutnejte krásnou teplou barvu s drobnými částečkami, které září jako vzdálené hvězdy.
239,00 Kč

 ks
  


Vesmírná mlhovina   [detail]
V plechovce najdete 80 g hmoty ve fialkovém provedení s červenými a modrými třpytkami, které se objeví ve tmě po nasvícení plastelíny.
239,00 Kč

 ks
  Duch   [detail]
Bílá plastelína inspirována příběhy s duchy, se strašidelnými černými tečkami. Pokud ji nasvítíte a pak zhasnete světlo, bude svítit.
239,00 Kč

  


Severka   [detail]
Temně fialová hmota se zlatými částečkami, která Vám bude připomínat jasnou chladnou zimní noc. Pokud plastelínu umístíte pod lampu nebo na slunce, zlaté částečky pak ve tmě svítí zelenkavě jako nebe plné hvězd a vytvoří tak barvu, kterou musíte mít!
239,00 Kč

 ks
  


Star Dust   [detail]
Je černá jako nejhlubší vesmír, při denním světle se třpytí a barevné částečky pak ve tmě budou tajemně, vícebarevně svítit!
239,00 Kč

 ks
  


Sluneční vítr   [detail]
Světle oranžová barva s odlesky, která Vás ve tmě překvapí svou červenou září! Samozřejmě ji před tím musíte umístit na slunce nebo pod lampu.
239,00 Kč

 ks
 Provozovatel serveru: Dotty s.r.o., Olšanská 2898/4h, 130 00 Praha, IČO 01984730, DIČ CZ01984730
Telefon: 774 996 889, 553 652 255, www.plastelina.cz, info@plastelina.cz
Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH

Provozováno na systému PremiumSHOP

patička